ضمن تشکر از بازدید شما مطالب زیر برای سهولت استفاده از خدمات سایت تقدیم حضور می گردد. استفاده از بعضی قسمتهای سایت منوط به پرداخت هزینه مربوطه می باشد لطفا قبل از استفاده قسمت راهنمای پرداخت را مطالعه بفرمائید.

سایت دارای چهار قسمت عمده می باشد.

 


 • منوهای ردیف بالا

  اطلاعات مربوط به فعالیت های انجام شده و افتخارات کسب شده قرار دارد. با استفاده از منوی تماس با من می توانید نظرات، پیشنهادات و یا سوالات کوتاه خود را مطرح فرمائید. در منوی فروشگاه امکان خرید تجهیزات و کتب معتبر ورزشی وجود دارد.

 • حلقه های المپیک

  پس از انتخاب نوع خدمات مورد نظر و ورود به یکی از حلقه های المپیک و تکمیل فرمهای مربوطه می توانید کلیه نیازهای برنامه تمرین وغذایی خود را دریافت کنید. ورزشکارانی که قصد شرکت در مسابقات را دارند بعنوان ورزشکار حرفه ای و کسانی که برای سلامتی و تناسب اندام تمرین می کنند بعنوان ورزشکار غیر حرفه ای تلقی شده اند. فرمها بصورتی طراحی شده که با پاسخ صحیح به آنها تمام نیاز های شما مورد ارزیابی قرار می گیرد و با توجه به نقاط ضعف و قوت شما اختصاصی ترین برنامه طراحی و ارائه می گردد. از منوی مشاوره سلامتی برای مشاوره در مورد وضعیت سلامتی خود و یافتن بهترین راه حل برای درمان بیماری های استفاده کنید. از منوی برنامه غذایی و مکمل برای دستیابی به مناسبترین برنامه غذایی برای کاهش یا افزایش وزن و مکمل های مورد نیاز جهت بهبود سلامتی و عملکرد خود در ورزش استفاده کنید. مربیان تیم های ورزشی با استفاده از منوی برنامه مربیان تیم ها می توانند به مناسبترین دوره بندی تمرین برای تمرین تیم خود و رسیدن به بهترین عملکرد در مسابقات استفاده کنند.

 • منوی ردیف وسط

  در این قسمت مطالب کاربردی وآموزشی در قالب پاورپوینت ها ، نمونه های برنامه تمرین ، جدید ترین کتب ورزشی ، جداول طراحی تمرین ، فیلم های تمرینی کوتاه و مقالات به تفکیک برای دانلود قرار داده شده است. پنج دوره تئوری و دو دوره عملی دانش افزایی از مطالب انجمن بدنسازی آمریکا برای ارتقاء دانش مربیان بدنساز طراحی شده که داوطلبان می توانند پس از ثبت نام در هر کدام از دوره های یک روزه شرکت کنند.

 • منوی ردیف پایین

  در این قسمت با تکمیل اطلاعات خواسته شده می توانید مشخصات خود را برای مراجعه متقاضیان قرار دهید. مراکز پزشکی ورزشی ، باشگاهها و فروشندگان تجهیزات ورزشی می توانند آدرس ، تلفن ، سایت و زمینه فعالیت خود را در این قسمت قرار دهند. مربیان بدنساز با ارسال خلاصه بیوگرافی ، تلفن و ایمیل می توانند مشخصات خود را برای تماس ورزشکاران و باشگاهها در این قسمت به نمایش بگذارند.

معرفی
شعار سایت از سلامتی تا قهرمانی است. در این سایت پس از تکمیل فرم های مربوطه برنامه اختصاصی تمرین و رژیم غذایی توسط دکتر بهرامی طراحی و پس از 48 ساعت ارسال می شود. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات ویژه می توانید در قسمت با ما همراه شوید اطلاعات و توانمندی های خود را به نمایش بگذارید.
راه‌های ارتباطی
 • آدرس

  تهران اتوبان نيايش مجموعه ورزشي انقلاب آكادمي ملي المپيك مرکز سنجش

 • تلفن ثابت

  ۰۲۱۲۶۲۱۶۲۱۰

 • تلفن همراه

  ۰۹۱۲۳۹۰۷۰۳۸